Antalya Ben AldırmaBurun EstetiğiDudak Dolgusu Tourisme Dentaire

the complete picture
We build websites, responsive mobile sites, mobile apps, social networks, SEO and PPC campaigns, and many of the digital tools that people use daily - we understand how these pieces fit together to form a cohesive identity and brand strategy across multiple platforms.

Antalya Dudak Dolgusu Fiyatları Kampanya

Medlife Estetik Poliklinikleri - Bizi Tel: +90 242 316 3566 - Mobil: +90 549 316 3566 numaralarımızdan arayabilir, ücretsiz muayene olabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu, dudakların hacimlilaşması ve daha güzel görünmesi için insan doğasına özdeş hyalüronik asit’in dudağa enjekte edilmesidir. Estetik bir uygulamadir, cerrahi operasyon gereksinim duyulmaz. 

Dudak Dolgusunda Tercih edilen Hyalüronik Asit’in Kriterleri Nelerdir?

  • Dolgu maddesi olarak en çok kullanılacak malzeme hyalüronik asittir. Hyalüronik asit bir polisakkarit yani çoklu naturel şekerdir ve insan bedeninde, tüm canlılarda olduğu gibi naturel olarak bulunur. Dolgu maddesi olarak kollajen de kullanılabilmektedir, fakat bu zamanda kullanımı eksiltmektedir çünkü hyalüronik asit daha güvenli ve daha uzun ömürlüdür.
  • Bu maddelerin hücre bölünmesi, eklemlerin kayganlığının sağlaması ve cildi gergin tutması gibi çok emniyetli görevleri vardır.
  • Hyalüronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabilir ve enjekte edildiği yerde uzun süre görüntüsüni muhafaza edebilir, bu yüzden çok en iyi ve en çok tavsiye edilen dolgu maddesidir, estetik malzemelerde çokça kullanılır.
  • Vücutta zaten naturel olarak olan bu madde alerji yapmaz, emniyetli bir yan tesiri ve olasılıki yoktur.

Ara Bilgilendirme: Sizin için dudak dolgusu üzerine 15 saniyelik kısa videolar hazırladık. Sayfanın sonunda bulabilirsiniz. Mutlaka izleyin.

Dudak Dolgusunun Etkileri Nelerdir? Görünüşte Nasıl Bir Etki Yaratır?

Dudak dolgusu;

- Dudağı hacim kazandırma
- Dudağın genç görünmesi
- Dudağı biçimlendirme, kontürlerini barizleştirme
- Dudaktaki biçim karışıklıklarını gidermek için yapılır.

Anatomik olarak üst dudak alt dudağa göre deha incedir. Dudak dolgusunda en çok uygulanan metod üst dudağın büyüklüğünün arttırılması ve estetik bir görüntü kazandırılmasıdır. Fakat kusursuz dudak bileşenlerini elde etmek yapılır

Kusursuz bir dudağın bileşenleri çoğu zaman şu biçimde kabul edilir;

- Belirgin biçimde görünen filtrumlar
- Belirgin biçimde görünen aşk yayı
- Belirgin biçimde görünen vermilyon sınırları
- ‘’+’’ ile gösterilen alanlerde kapasite, hacimlilik
- Üst dudaktan takribî %30 büyük alt dudak

Dudak görüntüsü her ne kadar diğer organlarımıza göre deha dayanıklı olsa da zaman içinde biçim farklılıklarıne ve yaşlanmaya maruz kçıkarmaktadır. Konuşurken, gülerken, üzülürken, somurturken kısaca uyanık olduğumuz tüm süre boyunca hareket halinde olan dudaklarımız vücudumuzda en çok dikkatin yoğunlaştığı ayrıntıların başında gelir ve zaman içinde yaşlanır.

Kaç Yaşından İtibaren Yapılabilir?

FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu), 21 yaş ve üzerindeki kimselerin dolgu yaptırmasının müsait olacağını belirtmektedir. Fakat aşağıdaki olayların tamamı doktorunuz tarafından gözlemlendiğinde 18 yaşın üzerindeki kimseler dudak dolgusu yaptırmak için müsait adaylardır:

- Uygulamain olasılıklerini kavrayabilecek olgunlukta olmak

- Uygulama için yeterli motivasyona sahip olmak

- Uygulamadan arzuların net, açık ve tarif edilebilir bulunması

- Dudaklarda biçim sorunu bulunması

- Dudak dolgusu için müsait aday olup olmadığınız dolgu mevzusunda uzman olan doktorunuzla iletişim kurduktan sonra ortaya çıkacaktır. 21 yaş sınırı FDA’nın zorunlu tuttuğu bir olay değil, bir önerisidir. Dudak dolgusu geri dönen bir uygulamadır, sabit değildir.

Güvenilir Dolgu Markaları Nelerdir?

Teosyal, Juvederm, Restylane güven verici dolgu firmalarıdır. Uygulamalarımızda naturel
görüntüye en yakın olarak gözlemlediğimiz bu üç firmanın hyalüronik asit bazlı malzemelerini tavsiye ediyoruz.

Diğer revaçta ve FDA tarafından kabul edilen dolgu firmalarının tamamı şunlardır:

Radiesse, Restylane, Juvederm, Belotero, Sculptra, Evolence, Prevelle, Elevess, Artefill, Captique, Hylaform, Cosmoderm 1, Fibrel, Zyplast ve Zyderm.

 

Dudak Dolgusu Tehlikeli Midir? Zararları Var Mıdır?

Dünyada her yıl yüz binlerce kişi dudak dolgusu yaptırmaktadır. Kliniğimizde de en çok tavsiye edilen ve memnuniyet miktarı yüksek olan uygulamalerdan birincisidir.

Realself.com'da yer alan ve net olarak müşterilerin özgür puanlandırmalarına göre dudak dolgusu yaptıran kimselerin memnuniyet miktarı %92'dir.

Kızarıklık, morarma, hafif şişlik gibi yan etkiler muamelenin yapıldığı yer ve kişiye bağlı olmaksızın, daha çok bireyin fizyolojik değişikliklerina göre görülebilmektedir.

Nadiren gördüğümüz bu yan etkiler sabit değildir, kısa sürede geçmektedir. Hijyen koşullarını sağlamamış, uzman personel çalıştırmayan işletmelerde yan etki görülme sıklığı daha çokdır.

Güvenilir kurum ve kimselerce uygulanan dudak dolgusu uygulamai güven verici bir uygulamadir ve emniyetli bir olasılık teşkil etmez. Dudağa enjeksiyon ile gönderilen hyalüronik asit zaten vücudumuzda olmaktadır.

Uygulamadan Sonra Dudaklarım Yapay Görünür Mü?

Medyadaki bazı ünlülerin botokslu ve dolgulu görüntüleri bu prosedürlerdeki çekinceyi
yükselmektadır. Bu görüntülerdeki estetik faciaları uygulama alansine estetik bir görüntü için müsait olan miktardan çok daha çok madde enjekte edilmesinden kaynaklanmaktadır.

Bu olay mimiksiz, donuk ve yapay görünüme sebep olmaktadır. Oysa kıyaslama
yaptığınızda medyada görünen birçok ünlünün de dudak dolgusu yaptırmasına rağmen estetik ve alımlı bir görüntü yakaladığına şahit olmuşsunuzdur. Çoğunlukla dolgu yaptırdıkları anlaşılamamaktadır.

Fakat her ne kadar fark etmeseniz de dışarıda her gün onlarca dudak dolgusu yaptıran kişi görüyorsunuz fakat çok azını fark ediyorsunuz, veya kendi dudakları olduğunu düşünerek, dudaklarına imrenerek bakıyorsunuz.

Bu prosedürlerin başarılı olmayan bulunmasının diğer bir sebebi de hacimliun yapıldığı dudağın genel ağız görüntüsü, dudağın görüntüsü ve yüzün görüntüsüyla ahenkunın ihmal edilmesidir. Ağız görüntüsü, dudak görüntüsü ve yüz görüntüsü kişiden kişiye göre değişir. Herkese yakışacak tek bir dolgu formülü yoktur.

Uygulamai yapan uzmanlar, hacimliun bu değişkenlerle beraber dşayetlendirilmesini ve
ortaya estetik bir görüntü çıkmasını sağlamalıdır.

Uygulama Ne Kadar Sürede Tamamlanır? Uygulamain Etkisi Ne Kadar Sürer?

Uygulama takribî 15-30 dakika sürer. Genellikle 10 ile 15 gün sonra bir kontrol seansı oluşumlarak görünüm dşayetlendirilir. Uygulamanın hemen sonrası tesiri açık biçimde görülür ve dudaklar kapasite kazanmıştır. Tercih edilen hacimliun niteliği ve bireyin cilt görüntüsüne göre etki takribî 6-12 ay devam eder.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle uygulamai olacak doktorunuzla arzunizin tam ne olduğunun konuşulması ve ortaya çıkacak görüntünün nasıl bulunmasının beklendiğinin konuşulması lazımdır.

Birlikte seçim verildikten sonra dudak alansine alansel uyuşturma(lokal anestezi) için krem sürülür veya diş etinden alansel uyuşturma(lokal anestezi) yapılır. Böylelikle uygulama boyunca acı, sızı hissedilmesinin önüne geçilmiş olur.

Anestezi tesirini gösterdikten sonra çok ince uçlu bir iğneyle dolgu derinin orta katmanına enjekte edilir.

Kliniğimizde dudak dolgusu muamelenin nasıl yapıldığını videodan izleyebilirsiniz:

Hangi Branş Doktorları (Kim) Tarafından Uygulanmalıdır?

Dermatologlar ve Plastik Cerrahi uzmanları uygulamalıdır. Uygulamayı uzman ve donanımlı kimselerin yapmasına özen gösterin. Merdiven altı güzellik salonlarından kaçının. Botoks veya dolgu muamelenini olacak doktorlar kasların görüntüsünı, yüz şeklini, kasların nerede başlayıp nereye uzandığını iyi kadar bilmek zorundadır.

Şayet kafanızda soru işaretleri varsa uygulamai olacak kişiden ayrıntılı bilgi isteyin ve sizi tam manaıyla aydınlatmasını bekleyin.

Dudak Dolgusu Yaptıran Ünlüler Kimlerdir?

Dünyada ve Türkiye’de birçok ünlü dudak dolgusunu tavsiye etmektedir. Bu ünlülerden
bazıları Megan Fox, Kylie ve Kendall Jenner, Britney Spears, Heidi Montag, Jenni Farley, Audrina Patridge, Zooey Deschanel gibi isimlerdir.

Dudağa Botoks Yapılabilir Mi?

Botoks ve dolgu değişik amaçlarla uygulanan, birbirlerinin alternatifi olmayan, etki alanleri değişik olan estetik prosedürlerdir. Bundan dolayı dudağa botoks yapılmaz.

Uygulamadan Sonra Hemen İşe Dönebilir Miyim?

Evet, istisnai olaylar dışında uygulama yaptırdıktan sonra işinize dönebilirsiniz. İstisnai olaylar bir sonraki soruda ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Uygulamadan sonra yemek yemek için ise anestezinin tesirinin ortadan kalkması beklenmelidir (aksi takdirde yanlışlıkla dilinizi veya dudağınızı ısırabilirsiniz).

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanabilir? Kimlere Uygulanamaz?

Dudak dolgusu için en müsait adaylar arzularını gerçekçi olarak belirlemiş, dudağının nasıl görünmesi üzerine bilgi sahibi olan, dudağının görüntüsünü iyileştirmek isteyen kimselerdir.

Dudak dolgusu için psikolojik olarak hazır olmak emniyetlidir. Bazı kimseler olağanin üzerinde ve çok hacimli dudaklar isteseler de neticeta ortaya çıkan görüntüden tedirgin olmakta ve ‘’ördek dudak görüntüsü’’ diye adlandırılan güzel olmayan görüntü ortaya çıkmaktadır.

Böyle bir olayda unutulmamalıdır ki dudak dolgusu geri dönüşebilir bir uygulamadır.

Aşağıdaki hastalıklardan bir veya birkaçına sahip kimseler dudak dolgusu yaptırmamalıdır:

- Kan pıhtılaşması sorunu olanlar
- Ağız alanında uçuk olanlar
- Bağışıklık sistemi baskılanmış olanlar
- Gebelik ve emzirme dehemmiyetleri
- Sinir veya kas hastalığının varlığı
-Alerjik görüntüsü olan kimseler
- Lupus gibi bağ dokusu hastalıkları

Geçmişte uçuğunuz olduysa veya bildiğiniz hiç bir alerjiniz varsa doktora belirtmeniz emniyetlidir. Fakat kullandığınız ilaçları doktorunuzla paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

Uygulamadan Sonra Dikkat Edilmesi Hemenler Nelerdir?

Uygulamadan sonraki 24 saatlik dilimde;

- Uygulama alansi ovuşturulmamalıdır.
- En az 48 saat zamanınce uygulama alansine masaj yapılmamalıdır.
- Uygulamadan en az 24 saat sonra makyaj yapılmalıdır.
- 1 hafta zamanınce sauna, hamam, jakuzi gibi sıcak ortamlardan kaçınılmalıdır.

- Aşırı sıcak ve çokça soğuk havadan kaçınılmalıdır.
- Dudak dolgusu alansel uyuşturma(lokal anestezi) ile yapıldığından, 2-3 saat içinde hislerin geri
gelmesine kadar bir konu yiyip içilmemelidir.
- Tedavinin başarısını ve yan etkilerini dşayetlendirmek üzere uygulamaden 10 gün
sonra kontrole gelmeniz lazımdır.
- Beklenmeyen bir etki gelişirse uygulama yapan doktora başvurulmalıdır

Antalya Dudak Dolgusu | Antalya Koltuk Altı Botoks

dudak dolgusu
dudak dolgusu antalya
dudak dolgusu fiyatları
dudak dolgusu fiyatları 2018
dudak dolgusu sonrası
dudak dolgusundan sonra
dudak dolgusu yaptırdım
dudak dolgusundan sonra ruj
dudak dolgusu ruj
dudak dolgusu kaç tl
dudak dolgusu nedir
dudak dolgusu öncesi ve sonrası
dudak dolgusu fiyatları antalya
dudak dolgusu acıtır mı
dudak dolgusu acırmı
dudak dolgusu alerji
dudak dolgusu antalya fiyat
dudak dolgusu acıyor mu
dudak dolgusu alerji yaparmı
dudak dolgusu aciyormu
dudak dolgusu ameliyatı
dudak dolgusu aparatı
dudak dolgusu anestezi
dudak dolgusu blog
dudak dolgusu bakımı
dudak dolgusu bitkisel
dudak dolgusu başak kandi
dudak dolgusu before after
dudak dolgusu botoks
dudak dolgusu belli olurmu
dudak dolgusu beğenilmezse
dudak dolgusu blogger
dudak dolgusu barış çakır
dudak dolgusu çeşitleri
dudak dolgu cesitleri
dudak cizgisi dolgu
dudak cevresi dolgu
dudak dolgusu nasil cikarilir
dudak dolgusu 1 cc
reneeclinic dudak dolgusu
dudak dolgusu baris cakir
dudak dolgusu kaç cc yapılır
dudak dolgusu naci celik
chunlibeauty dudak dolgusu
cayyolu dudak dolgusu
dudak dolgusu deneyimim
dudak dolgusu doğal
dudak dolgusu doktor
dudak dolgusu dikkat edilmesi gerekenler
dudak dolgusu düzeltme
kalıcı dudak dolgusu doğal
dudak dolgusu sonrası dikkat edilmesi gerekenler
dudak dolgusu sonrası nelere dikkat edilmeli
dudak dolgusu ne kadar dayanır
izmirde dudak dolgusu yapan doktorlar
dudak dolgusu çatlamış dudak için çözüm
permalip dudak dolgusu
dudak dolgusu eritme
dudak dolgusu evde
dudak dolgusu erkek
dudak dolgusu etkisi ne kadar sürer
dudak dolgusu estetik
dudak dolgusu enfeksiyon
dudak dolgusu eridikten sonra
dudak dolgusu erirmi
dudak dolgusu en iyi
dudak dolgusu evde nasıl yapılır
dudak dolgusu ertesi gün
dudak dolgusu esteworld
dudak dolgusu en iyi yapan
dudak dolgusu etki süresi
dudak dolgusu fiyat 2018
dudak dolgusu faciasi
dudak dolgusu fırsat
dudak dolgusu fiyatları ne kadar
dudak dolgusu fiyatı ne kadar
dudak dolgusu fiyatlar
dudak dolgusu fiyatları nedir
dudak dolgusu fiyat izmir
dudak dolgusu geri alma
dudak dolgusu gratis
dudak dolgusu geçici mi
dudak dolgusu geri çekilir mi
dudak dolgusu geçici midir
dudak dolgusu geri alınır mı
dudak dolgusu gecici
dudak dolgusu güzellik merkezi
dudak dolgusu gop
dudak dolgusu gonca gökdemir
dudak dolgusu kaç günde oturur
dudak dolgusu hakkında
dudak dolgusu his kaybı yapar mı
dudak dolgusu hayati akbaş
dudak dolgusu hemen indi
dudak dolgusu hissizlik
dudak dolgusu hataları
dudak dolgusu hyaluronik asit fiyat
dudak dolgusu hissizlik yaparmı
dudak dolgusu hematom
dudak dolgusu hareketleri
dudak dolgusu hamilelik
dudak dolgusu yapan hastaneler
dudak dolgusu sonrası hissizlik
hamileyken dudak dolgusu yapılır mı
dudak dolgusu izmir
dudak dolgusu ilacı
dudak dolgusu indirim
dudak dolgusu ilk gün
dudak dolgusu izmir fiyat
dudak dolgusu iyileşme süreci
dudak dolgusu indirme
dudak dolgusu iğne
dudak dolgusu içeriği
dudak dolgusu iğnesiz
dudak dolgusu işlemi
dudak dolgusu juvederm
juvederm dudak dolgusu yaptıranlar
juvederm dudak dolgusu satın al
juvena dudak dolgusu
juvederm dudak dolgusu ne kadar kalıcı
juvederm dudak dolgusu zararları
juvederm dudak dolgusu sonrası
dudak dolgusu kampanya
dudak dolgusu kalıcı
dudak dolgusu kist
dudak dolgusu kaç cc
dudak dolgusu kalıcılığı
dudak dolgusu kampanyaları
dudak dolgusu kimlere yapılmaz
dudak dolgusu kaç ay gider
dudak dolgusu kaç günde iyileşir
dudak dolgusu komplikasyonları
dudak dolgusu kendin yap
dudak dolgusu luvaklinik
dudak dolgusu kaç lira
lazerle dudak dolgusu
lazerline dudak dolgusu
lg dudak dolgusu
dudak dolgusu malzemeleri
dudak dolgusu masajı
dudak dolgusu masaj
dudak dolgusu maddesi
dudak dolgusu medical park
dudak dolgusu maya estetik
dudak dolgusu mağduru
dudak dolgusu masajı nasıl yapılır
dudak dolgusu mu silikon mu
dudak dolgusu maskesi
dudak dolgusu mu botoks mu
dudak dolgusu morarma
dudak dolgusu makyajla
dudak dolgusu miaplast
dudak dolgusu ne kadar
dudak dolgusu nasıl erir
dudak dolgusu nasıl yapılır
dudak dolgusu nasıl çıkarılır
dudak dolgusu nasıl geçer
dudak dolgusu ne kadar kalır
dudak dolgusu nereden alabilirim
dudak dolgusu ne kadar kalıcı
dudak dolgusu neden yapılır
dudak dolgusu ne kadar sürer
dudak dolgusu nasıl eritilir
dudak dolgusu nasıl yapılır evde
dudak dolgusu nerede satılır
dudak dolgusu ne zaman oturur
dudak dolgusu nasıl anlaşılır
dudak dolgusu nerede yapılır
dudak dolgusu ne zaman iner
dudak dolgusu öncesi sonrası
dudak dolgusu ödem
dudak dolgusu opusurken
dudak dolgusu ortalama fiyat
dudak dolgusu once sonra
dudak dolgusu operasyonu
dudak dolgusu onur erol
dudak dolgu oncesi sonrasi
dudak dolgusu sonrasi odem
dudak dolgusu kurbanı oldu
dudak dolgusu guncel ozturk
dudak dolgusu nasıl olmalı
dudak dolgusu nasil olur
dudak dolgusu pişman olanlar
dudak dolgusu pervin dinçer
dudak dolgusu permalip
dudak dolgusu pompası
dudak dolgusu pişman
dudak dolgusu putur
dudak dolgusu pişmanlık
dudak dolgusu pompa
dudak dolgusu kaç para
kalıcı dudak dolgusu permalip
dudak dolgusu yaptırdım pişmanım
dudak dolgusu yaptırıp pişman olanlar
kozmetikperisi dudak dolgusu
permalip dudak dolgusu fiyatları
prp dudak dolgusu
dudak dolgusu riskleri
dudak dolgusu rötuş
dudak dolgusu restylane
dudak dolgusu renee
dudak dolgusu sonrası ruj
dudak dolgusu ojem rujum rimelim
radiesse dudak dolgusu
renee klinik dudak dolgusu
rüyada dudak dolgusu
renkli dudak dolgusu
dudak dolgusu süslü
dudak dolgusu süresi
dudak dolgusu sonrası alkol
dudak dolgusu sonrası ağrı
dudak dolgusu sonrası morarma
dudak dolgusu sonrası masaj nasıl yapılır
dudak dolgusu sonrası yemek
dudak dolgusu sonrası makyaj
dudak dolgusu serum
dudak dolgusu sonrası spor
dudak dolgusu sonrası uçuk
dudak dolgusu sonrası öpüşme
dudak dolgusu satın al
dudak dolgusu sonrası buz
dudak dolgusu sigara
dudak dolgusu sonrası masaj
dudak dolgusu topaklanma
dudak dolgusu teknikleri
dudak dolgusu tavsiye
dudak dolgusu tipleri
dudak dolgusu türleri
dudak dolgusu topaklanma nasıl geçer
dudak dolgusu tehlikeli mi
dudak dolgusu teosyal
dudak dolgusu tamamen erir mi
dudak dolgusu topak
dudak dolgusu tehlikeleri
dudak dolgusu tl
dudak dolgu teknikleri
dudak dolgu tavsiye
dudak dolgusu sonrası topak
dudak dolgusu ücretleri
dudak dolgusu uçuk
dudak dolgusu uygulaması
dudak dolgusu uygun fiyat
dudak dolgusu ucuz
dudak dolgu ucreti
dudak ustu dolgusu
dudak dolgusu nasıl uygulanır
ust dudak dolgusu
dudak dolgusu ve uçuk
dudak dolgusu ve kontür
dudak dolgusu vicks
dudak dolgusu volbella
dudak dolgusu vine
dudak dolgusu ve kontör
dudak dolgusu yaptıran var mı
dudak dolgusu acı verir mi
vycross dudak dolgusu
dudak dolgusu yaptıranlar
dudak dolgusu yapımı
dudak dolgusu yaptırdıktan sonra
dudak dolgusu yapanlar
dudak dolgusu yapan doktorlar
dudak dolgusu yaptıran kadın
dudak dolgusu yapıldıktan sonra
dudak dolgusu yaptırmadan önce
dudak dolgusu yaş
dudak dolgusu yapan yerler
dudak dolgusu zararları
dudak dolgusu ne zaman iyileşir
kalıcı dudak dolgusu zararları
dudak dolgusu yaptırmanın zararları
geçici dudak dolgusu zararları
dudak dolgusu ne zaman gecer
dudak dolgusu ödemi ne zaman geçer
dudak dolgusu sisi ne zaman iner
dudak dolgu antalya
geçici dudak dolgusu antalya
kalıcı dudak dolgusu antalya
antalyada dudak dolgusu yapan yerler
dudak dolgusu fiyatları izmir
esteworld dudak dolgusu fiyatları
geçici dudak dolgusu fiyatları
hyaluronik asit dudak dolgusu fiyatları
dudak dolgusu juvederm fiyat
kalıcı dudak dolgusu fiyatları
dudak dolgu maddesi fiyatları
dudak dolgusu fiyatı nedir

Ameliyatsız Yüz Germe

Medlife Estetik Poliklinikleri - Bizi Tel: +90 242 316 3566 - Mobil: +90 549 316 3566 numaralarımızdan arayabilir, ücretsiz muayene olabilirsiniz.

İsmet Gökşen Caddesi, Güneş Apt. no:48 D:5 Muratpaşa Antalya